VEILING SHIRT CADEL EVANS (2019)

Dit speciaal voor de Cross for the Crocus door Cadel Evans, voormalig winnaar van de Tour de France,  gesigneerd shirt is beschikbaar gesteld om het goede doel, de strijd tegen kanker, te ondersteunen.

De veiling wordt op 28 februari 2019 om 23:59 gesloten. De startprijs van de veiling is € 175-.

Wil je bieden op het gesigneerde shirt van Cadel Evans? Dat kan hier direct.
(Attentie: bieden gaat in stappen van 10,00 omhoog.)

Gesigneerd shirt Cadel Evans

Auction ImageAuction Image

Dit speciaal voor de Cross for the Crocus door Cadel Evans, voormalig winnaar van de Tour de France,  gesigneerd shirt kan van u zijn!

Going for €205.00

Refresh Current Bid

  • Ending Date - 28th Feb 2019 23:59:00

Auction closed

Current bids
  1. Frank bid €205.00 on 2019-02-28 23:57:23
  2. Mikelecasati bid €195.00 on 2019-02-27 21:28:22
  3. Frank bid €185.00 on 2019-02-25 07:20:14
  4. deiselin bid €175.00 on 2019-02-21 10:41:55
Payment Details

Payment must be made using the following method

Cheque or postal order Address will be provided to the auction winner.

De Cross For The Crocus

Daarom is het zo leuk om aan deze mountainbike cross deel te nemen

Je rijdt voor het goede doel

De opbrengst van de Cross For The Crocus gaat in zijn geheel naar goede doelen, waarbij de strijd tegen kanker centraal staat.

Uitdagende Parcours

De deelnemers krijgen een gevarieerd parcours voorgeschoteld en de verzorgingsposten zorgen voor de nodige versnaperingen. De routes lopen door de prachtige Oosterhoutse en Rijense bossen.

Goede organisatie en verzorging

Dankzij een goede voorbereiding door vele vrijwilligers is de organisatie van de Cross For The Crocus al jaren in goede handen. Gedurende de cross zijn er diverse verzorgingsplaatsen.

Reuze Gezellig

De sfeer is altijd buitengewoon aangenaam. Zowel tijdens de cross als daarna hebben de deelnemers fijn contact met elkaar. Achteraf blijft menig biker even “plakken” met een broodje en een drankje.